Українська English Русский
 •  
 •  
 •  
 

Корпоративні подарунки для Ваших партнерів.

"BeHoney." - це сімейна пасіка, на якій ми вже більше 37-ми років збираємо екологічно чистий мед. Без найменшого перебільшення - це справа всього нашого життя, спадщина наших сімейних традицій. А результат - нескінченно корисний продукт, що дарує здоров'я і енергію всім, незалежно від віку і статусу.

Ми пропонуємо Вам нове і нестандартне рішення проблеми. Команда «BeHoney.» готова допомогти Вам придумати і створити оригінальний подарунок, який буде універсальний по призначенню і унікальний за своїм змістом. Що ж це таке???

Таким чином, в якості корпоративних подарунків ми пропонуємо Вам подарункові набори з медовими солодощами для партнерів, брендовані сувеніри з лого і тематичні медові подарунки для улюблених клієнтів і т.д.

До складу наших медових подарунків ви можете вибрати:

Сортовий мед: акацієвий, лісовий, липовий, гречаний

Мед з горіхами: грецкий горіх, козинаки, мигдаль, кеш'ю

Мед з фруктовыми слайсами: апельсин, яблоко, грейпфрут, лимон

Різні види крем-меда: класичний, з чорницею, малиною і тд.

Смачний, ароматний і корисний чай

Як ми можемо упакувати баночки з десертами?

 1.  Дерев'яний ящики і корзини з лазерним гравіюванням;
 2.  Картонні ящики з дизайнерського картону і повноцінної поліграфією;
 3.  Дерев'яні і картонні тубуси;
 4.  Крафтові пакети;

Такі новорічні сувеніри стануть відмінним доповненням до Вашої поліграфії для колег і підлеглих, неординарними подарунками для партнерів і приємним знаком уваги до Ваших клієнтів. Однак, слід зауважити, що Новий рік - це лише один з багатьох інших свят, на які також буде доречно замовити такого роду подарунки. Чому? Тому що всі ми в душі діти і любимо, коли про нас дбають.


Принципи роботи "be Honey". Як ми працюємо?

«Be Honey» - це прояв непідробної турботи, щирого і більш відкритого ставлення до оточуючих. Ваші колеги, партнери та клієнти відразу зрозуміють, що на вибір цих подарунків Ви дійсно витратили час і підійшли до нього не шаблонно. Тому, 8 березня, День Захисника, День народження компанії - це далеко не повний список тих свят і заходів, з якими прекрасно поєднується наша продукція. У нас великий вибір подарунків, тому, якийсь час повторюватися Ви точно не будете.

Макет
Виготовимо макет подарунка абсолютно безкоштовно
Брендування
Оформимо подарунок у Вашому корпоративному стилі
Форма розрахунку
Безналичная или наличная
Доставка
Новою Поштою по Україні
Термін
Виробництво: від 5 до 15 днів
Залишилися питання?
info@behoney.com.ua

Медові подарунки від beHoney.

Ми самі не підозрювали якою популярністю користуватимуться наші медові набори. Хто в основом замовляє наші набори? Компанії, які хочуть здивувати своїх клієнтів і партнерів, закордонних гостей.

15 000 баночок
Було вироблено в якості новорічних подарунків
3 000 кг. меду
З'їдено за зиму улюбленими клієнтами
50 компаній
Замовили подарунки у нас для своїх партнерів
 • cbre
 • bakerMcKenzie
 • os
 • hager
 • arricano
 • btl
 • lakki
 • colliers
 • olta

Медові корпоративні подарунки, з чого все починалося?

Восени 2015 го року до нас сам звернувся замовник, це була дуже відома компанія, з проханням виготовити медові подарунки до Нового Року - підготувати макети поліграфії для баночки, запропонувати варіанти упаковки, а наповнювач баночок - високоякісний мед. На той момент, 130 наборів - 400 баночок - це був величезний виклик, але не думаючи ні секунди, ми погодилися.

Вкладаючи весь свій креатив, старання і бажання в це замовлення, виконавши його в строки, в точній відповідності з очікуваннями клієнта ми отримали дуже хороший відгук і від замовника, і від людей, який отримали ці набори.

Перші 400 баночок меду для корпоративного клієнта стали переломним моментом, ми зрозуміли в якому напрямку хочемо розвиватися, де потрібно вдосконалюватися і що дійсно нам приносить задоволення!

Новий Рік і 8-е березня - це не єдині свята, коли замовляють брендовані подарунки - день юриста, день банкіра, день працівника сільського господарства і багато інших, а відділи маркетингу не припиняють ламати голову над тим, як в черговий раз здивувати подарунком.

До речі, як показує практика, запасливі керівники або ті, хто вже обпалювались з підготовкою сувенірки в розпал, сезону дають завдання своїм маркетологам і бренд-менеджерам придумати що-небудь в якості подарунків для своїх партнерів, клієнтів і, може, навіть конкурентів. Як би Ви думали за скільки? За цілих півроку. Адже так важливо все встигнути і ... бути оригінальним!

Ваші медові солодощі і “BeHoney.”

Останні новини

Блог

Хто ми?

Про нас

Ми - це не велика компанія, наша команда- це наша сім'я : дідусь, який займається бджільництвом вже більше 35-ти років, мама і тато, які є головними критиками нашої справи, моя дівчина- головний мотиватор, джерело енергії і я.

Мене звати Рома і я хочу робити якісний, смачний, незвичайний продукт :)

  УкраїнськаEnglish Русский