Українська English Русский
 •  
 •  
 •  

beHoney. C чого все починалося?

Привіт! Мене звати Роман Бака, я співзасновник компанії beHoney, і я відповідаю за якість кожної баночки з медом від beHoney.

У далекому 1980-му році мій дідусь, Василь Олексійович, почав займатися бджільництвом. З самого дества пам'ятаю, як намагався допомагати дідові розливати мед по банках, пам'ятаю як з батьком їздили на нічне чергування на пасіку, на збір пилку. Уже тоді моя доля була вирішена, я чітко знав, чим буду займати, коли виросту.

Восени 2015 го з'явився бренд beHoney.

Ми - це не велика компанія, наша команда - це наша сім'я: дідусь, який займається бджільництвом вже більше 35-ти років, мама і тато, які є головними критиками нашої справи, моя дівчина - головний мотиватор, джерело енергії і я.

Те, що ми робимо - має локальний характер, ми працюємо над виробництвом смачних і корисних десертів на основі меду, а так само - подарункових наборів з медом. Весь процес починаючи з моменту збору меду, розробки етикеток, фасування та закінчуючи його доставкою ми контролюємо і виконуємо самі.

Основні напрямки роботи компанії beHoney. :

Виробництво меду та медових десертів.

Виробництво брендованих корпоративних подарунків.

Продаж оптова і роздрібна меду, медових подарунків.

Медові подарунки від beHoney.

Ми самі не підозрювали якою популярністю користуватимуться наші медові набори. Хто в основом замовляє наші набори? Компанії, які хочуть здивувати своїх клієнтів і партнерів, закордонних гостей.

15 000 баночок
Було вироблено в якості новорічних подарунків
3 000 кг. меду
З'їдено за зиму улюбленими клієнтами
50 компаній
Замовили подарунки у нас для своїх партнерів
 • cbre
 • bakerMcKenzie
 • os
 • hager
 • arricano
 • btl
 • lakki
 • colliers
 • olta

Сертифікація та умови роботи

Форма розрахунку. У Вас є можливість оплати продукції як по безготівковову розраху Ю.О, Приват24, так і готівковою формою

Вся продукція, яка продається під брендом beHoney. - сертифікована. У нас є санітарний паспорт пасіки, в якому сказано про здоров'я бджіл, висновок фітосанітарної служби про фізико-хімічний склад кожного сорту меду, висновок санітарно-епідемічної станції на медові десерти. У разі, якщо Ви хочете відправити мед, медовий десерт або подарунковий набір за межі України - просто дайте нам знати, ми підготуємо додаткові документи, а також - є можливість упаковки продукції в додатковий захисний шар плівки. Ви можете подивитися відгуки про нашу роботу в facebook.

Торгові мережі, де можна купити мед і медові десерти від beHoney?

Офлайн точки продажу нашого меду та медових десертів. Клікнувши на картинку магазину, можете дізнатися, де він знаходиться.

          ​    ​
Ми співпрацюємо з невеликими сімейними магазинами, для яких головне завдання - продавати якісний, свіжий, цікавий продукт, щоб клієнт завжди був задоволений і повертався в магазин, не тільки за покупками, а й за теплими емоціями. Якщо Ви власник такого магазину, можливо Вам буде цікаво почитати нашу вкладку про співпрацю, а написавши на електронну пошту: info@behoney.com.ua - отримаєте оптовий прайс і схему нашої роботи. Будемо раді відповісти на всі Ваші питання.

Команда "1+1" в гостях на пасіці beHoney.

Про принципи роботи beHoney і перспективи розвитку.

Розгорнуте інтерв'ю в прямому ефірі на телеканалі RTI.

Так само про нас Ви можете почитати на сайтах:

А також серія статей від:
  УкраїнськаEnglish Русский