Українська English Русский
  УкраїнськаEnglish Русский

Де Придбати Мед Фермерський в Києві? 4 Сорти Натурального Меду

Купити мед КиївДе купити мед в Києві? Це питання часто задають собі любителі поласувати солоденьким, на жаль, якісний мед складно купити в супермаркетах, де в будь-яку пору року він красується у рідкому стані, від гречаного до липового. У кращому разі ви просто не отримаєте користі від споживання «рідкого золота», в гіршому – можливо навіть нашкодите.

Наша історія почалась вже більше 35-ти років тому, коли мій дідусь вирішив займатись бджільництвом. За цей час просто хобі переросло у справу всього життя. Вже більше двадцяти років наш дідусь ласує жителів Києва високоякісним продуктом, зібраного на берегах річки Раставиці, Росі та Дніпра.

Що про нас потрібно знати?  Ми не використовуємо антибіотики, шкідливі домішки та ГМО при виробництві меду, а також - не піддаємо його термічній обробці. Саме в нас ви зможете замовити дійсно якісний, корисний, а головне - смачний мед.

Запам’ятайте декілька простих, але важливих факторів при виборі меду:

  Завжди краще купувати мед у перевірених часом бджолярів, чесне ім’я яких вартує більше, за блискучу банку і красиве лого.

  Рідкий мед після жовтня-місяця може бути лише один – акацієвий. Гречаний, липовий, квітковий мед – кристалізуються від одного тижня, до двох місяців (всі інші сорти меду у рідкому стані - фальсифікати)

  Купуючи рідкий мед потрібно звертати увагу на його густину – з ложечки він має стікати, утворюючи невелику гірку, а якщо швидко крутити ложку – тоді мед має намотуватись на неї.

У нас ви можете замовити:Мед акації, липи и соняшнику

  Акацієвий мед

  Ріпаковий мед

  Лісовий мед

Куштуйте на здоров’я і не хворійте

Мед ціна Київ, Україна