Українська English Русский
  УкраїнськаEnglish Русский

Категорію не знайдено!

Категорію не знайдено!

Де Купити Натуральні Медові Солодощі з Горіхами та Фруктами в Києві?

Органічна їжа і продукти еко, медЗ дитинства у мене склався стереотип того, що солодощі - це щось смачне і дуже бажане, але не дуже корисне. Виходить, що я помилявся. Солодощі можуть бути корисними. Мед, горіхи і багато іншого не залишать байдужими нікого.

А тим, хто займається спортом медові десерти стануть просто порятунком. Смаколики, для тих, хто прагне схуднути – це більше ніж просто заборона, але наші ласощі на медової основі не принесуть шкоди, навіть навпаки - мають корисні властивості, які просто необхідні для спортсменів.

Калорійність меду дорівнює калорійності, але в складі меду є до 70 корисних речовин: ферменти, які покращують травлення, допомагають краще засвоюватись їжі, підвищують апетит, а також - безліч вітамінів, заліза і амінокислот, йоду, а разом з сухофруктами, горіхами - це взагалі нескінченний потік корисностей.Мед з волоськими горіхами, арахісом і насінням

Що потрібно знати про нас? Ми не використовуємо підсилювачі смаку, цукор та інші шкідливі інгредієнти. Тільки натуральні і органічні продукти.

Магазин Еко продукти, солодощів